doga,

Halkidiki Gezi Notları - Sualtı Dünyası/Gopro Kullanımı

13:27 yesimdusova 5 Comments

Yaz geldi.. Bu sene açılışı dalışla yapamasakta, deniz sezonunu açtık. Ölüdeniz mayıs ayında harikaydı. Sezon açılmadığı için yaz sezonunun sıcaklığı da yoktu. Deniz soğuk değildi tabi ki de.. Daha önce ölüdenizde yüzmemiş biri olarak, suyun maviliğine çok şaşırdım. Dibini görmeyi geçtim, görüş mesafesi çok kısıtlıydı. Fotograf makinesinin bizi görmesi imkansızdı:) Turkuaz, yeşillikler içinde bir deniz.. Kıyıdan kıyıya yüzmekten büyük keyif aldık. Suda olmak, kendinizi doğanın gücüne bırakarak, kaybolmak.. Bu fotoğraflarda geçen yazdan kalma.. İlk yunanistana gittiğimiz yıl, filmli bir su altı makinası aldık, tam çekicez, deklanşör basmıyor. Çıktık karada açtık içini sorunu çözebiliriz diye bakarken, deklanşöre giden dişlinin yayını monte etmemişler.. O hayal kırıklığı, su altındaki güzellikler ile birleşince bizi Gopro almaya mecbur etti. Fotoğrafların hiçbirinde ışık oynaması bile yoktur, olduğu gibi birleştirilmiştir.

5 yorum:

 1. Harika bir mavilik...
  Fotoğraflar çok hoş;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler, mavi sularda olmak harika..

   Sil
 2. Çok güzellllllerrrr, ekrandan dalsam sanki ordayım:)Denizin altı bakmaktan büyük keyif duyduğum bir dünya.İnsan balıkların peşinde kendini kaybedebiliyor.Fotoğraflar muhteşem.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) bizde sizin gibi yaptık..balıkların peşinde kaybolduk:)

   Sil
 3. aaaaaa ama çok severim ben de su altınıııı çok güzelmiş senin çektiklerin deee. bak bi de olimposu unutmaaa orası da cennet sualtıııı :)

  YanıtlaSil